Mamy oczko! Czyli o tym, jak się zdobywa 21 dotacji w jednym konkursie…

Prawie równo rok temu, pod koniec sierpnia, informowaliśmy Państwa, że już trzeci rok z rzędu GRUPA4 pomaga swoim Klientom zdobywać rynki zagraniczne w konkursie Go to Brand oraz, że szczęśliwymi liczbami okazały się dla nas 9 i 10 – w 2017 r. pozyskaliśmy dotację dla dziewięciu projektów, w 2018 r. nasz wynik był o jeden projekt większy. Dziś pora na aktualizację tych informacji – w tym roku mamy oczko! Do ponad 4,5 mln PLN dotacji z poprzednich edycji dokładamy ponad 5,6 mln PLN w obecnej rundzie i tym samym możemy pochwalić się pozyskaniem na konta naszych Klientów już 10 mln PLN dofinansowania unijnego na realizację projektów eksportowych.

Bardzo często powtarzamy, że każda dotacja zaczyna się od kontaktu. Przez trzy lata ciężko pracowaliśmy na to, aby podczas naszych rozmów telefonicznych w styczniu i lutym móc pochwalić się Państwu naszą 100% skutecznością w dwóch poprzednich edycjach konkursu Go to Brand. Nasza skuteczność to z kolei wypadkowa dwóch najważniejszych komponentów: zespołu oraz planu.

W GRUPIE4 mamy wielkie szczęście do ludzi. Zarówno do Państwa - naszych klientów, którzy dzielą się z nami swoimi niezwykle innowacyjnymi i wyjątkowymi pomysłami na świat, jak i do ludzi, którzy tworzą zespół GRUPY4, chcą do nas dołączać, współpracować z nami i rozwijać naszą firmę, oddając Państwu swoje zaangażowanie, czas oraz poczucie, że zawsze możecie na nas polegać.

Druga połowa sukcesu to plan. Przeprowadzamy Państwa przez cały proces zdobycia dotacji zgodnie ze skrupulatnie zaprojektowanym planem: zbieramy informacje, piszemy projekty a na koniec pomagamy je rozliczyć. Zajmujemy się wszystkim, co jest ważne dla zdobycia dotacji, byście Państwo mogli w pełni skoncentrować się na celach swojej firmy.

W GRUPIE4 jesteśmy przekonani, że dla firmy eksport jest jak nauczenie się dodatkowego języka. Nagle pojawia się zupełnie nowy świat zysków i możliwości współpracy, a skala biznesu potrafi wzrosnąć wielokrotnie. To również większa niezależność od wyników lokalnych. Jeden dobrze przeprowadzony wniosek potrafi zmienić Państwa firmę w międzynarodową.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie dlatego postanowiliście Państwo na nas postawić i pozwolić nam wspólnie zdobywać rynki zagraniczne w kolejnych latach. To właśnie dlatego 21 projektów z 21, które razem złożyliśmy otrzymało dofinansowanie unijne. Świat za chwilę zobaczy i usłyszy o Państwa nowoczesnych maszynach, systemach informatycznych, aplikacjach, wyrobach metalowych, meblach biurowych, mebelkach dziecięcych, kosmetykach, tekstyliach lnianych, projektach dekoracyjnych, czy przytulankach i przekona się o ich przewagach konkurencyjnych, tak jak i my się przekonaliśmy pracując nad Państwa wnioskami!

Wszystkim Państwu, którzy nam zaufali życzymy powodzenia na nowych rynkach perspektywicznych a wszystkich Państwa, którzy szukają sprawdzonego partnera, do pozyskania dotacji unijnej zapraszamy do współpracy.

19 sierpnia 2019 r.